Broşürlükler

Broşürlükler, duvar tipi ve masaüstü pleksi akrilik a4 a5 mağaza, ofis ve kafe ortamları için şık broşür koyma standlarıdır.

Ayaklı Broşürlükler Fiyatları

Ayaklı broşürlükler fiyatları açısından 2006’dan beri imalat yaptığımızdan ötürü kaliteyi en uygun fiyatla sunan üretici firmayız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Broşürlüklerimizi yüksek kaliteli hammaddelerden imal etmekteyiz.

Satış sonrası yedek malzeme desteğiniz var mı?

Evet. İmalathanemizi ziyaret edebilirsiniz. Broşür rafları zamanla çevre şartlarından dolayı eskimektedir. Sadece müşterilerimize yedek malzeme temin etmekteyiz.

Ayaklı A4 Broşürlükler

Ayak kısmı eloksallı alüminyumdan üretilir. Raflar dayanıklı plastik enjeksiyon baskı ile şeffaf pleksi hammaddeden üretilmiştir. Taban boyutları 380×380 mm’dir. Ürün yükseliği 180 cm’dir. Gümüş metal renkli, dayanıklı sac tabana sahiptir. Ürünümüz ayaklari ve raflari ile birlikte demonte olarak paketlenmektedir.

Ürün Kodu – Fiyat
6 Adet A4 – B-BS SA 6A4 – 2.075 TL + KDV
8 Adet A4 – B-BS SA 8A4 – 2.338 TL + KDV
Toptan alımlarda indirimli fiyat isteyiniz.
A4 Ayaklı Broşürlükler

portatif broşürlükler

Portatif Broşürlük

Ürünümüz katlanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir. Tüm parçalar birbirine bağlıdır. Ayrıca birleştirmeye gerek yoktur. Özel taşıma çantası fiyata dahildir.

Diğer üç raflı, ayakları toplanabilir broşür standının fiyatı daha uygundur. Gümüş eloksallı alüminyum profilden imal edilmiştir. Sadece rafları demonte olarak paketlenir. Standı kurarken rafları elle yerleştirebilirsiniz. Herhangi bir vidalama işlemi yapmanıza gerek yoktur. 3 mm kalınlığında şeffaf, dayanıklı pleksi raflara sahiptir.


Ayaklı A4 Broşür Standlar

25×52 mm. eliptik alüminyum ürün profili kullanılmaktadır. 4mm kalınlığında şeffaf akrilik raf kullanılmıştır. 320×245 mm. boyutunda sac taban vardır. Yüksekliği pleksi raf olmadan 780 mm’dir.

Broşür Standlar

masa broşür standlar

Masa Broşür Standlar

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatındaki broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.


Duvara Asılı Broşür Standlar

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatındaki broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, sağlam ve kullanımı kolaydır.

duvara asılı broşür standlar

l tipi broşürlükler

L Tipi Broşür Stand

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki broşürünüze uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.


T Tipi Broşür Stand

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki broşürünüze uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

t tipi etiketlikler

Plastik şeffaf broşürlükler fiyat açısından basit tanıtım açısından en uygunudur. Toptan fiyatları bizde en ucuzdur, mutlaka fiyat isteyiniz.

Modelleri ve örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Üreticiler arasında tanınmış bir markayız. Bu yüzden imalatçı firma olarak bizimle iletişime geçiniz.

Satış kanalları e-posta, WhatsApp ve telefondur. Satışı sadece eft/havale ödemeleri ile yapılır. Ayreks satıcılar arasında ünlü bir konuma sahiptir. Satış noktaları sadece işyerimiz ile sınırlı değildir, kargo ile gönderim de yapılmaktadır. 

Fuarınızda broşür koymak için dergi standı olarak da kullanılabilirsiniz. Üretimi ve paketlemesini itina ile yapmaktayız.

Bu sektör ülkemizde 25 yıldır vardır. İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerimiz de sıklıkla kullanılır. Şirketler arasından size garantili ürünler sunanları tercih etmelisiniz.

Firmalar genellikle merkezi yerlerde bulunmaktadır. Nereden alınır sorusuna gönül rahatlığıyla Ayreks cevabını verebilirsiniz.

Ne kadar sorusuna döviz kurlarındaki sürekli değişmeden dolayı ancak iletişime geçtiğiniz gün cevap verebiliriz. Ücreti konusunda size en iyi fiyatı vereceğimizden kuşkunuz olmasın.Online satış yerine imalat firmalarını tercih etmelisiniz. Hem fiyatı daha uygundur hem de yedek parçaları kolayca tedarik edebilirsiniz.