Pleksi Föylük A4 A5

Pleksi föylük, masa üstü ve duvar tipi a5 1/3 a4 föylük mağaza, ofis ve kafe ortamları için harika tanıtım ürünleridir.

Pleksi föylük Fiyatları

Pleksi föylük fiyatları açısından 2006’dan beri imalat yaptığımızdan ötürü kaliteyi en uygun fiyatla sunan üretici firmayız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Föylüklerimizi yüksek kaliteli hammaddelerden imal etmekteyiz.

L Tipi Föylük

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki föylerinize uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

pleksi föylük

föylük

T Tipi Föylük

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki föylerinize uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.


Pleksi föylük, pazarlama materyallerinizi hem profesyonel hem de okunması kolay bir şekilde sergilemek için mükemmeldir. Dayanıklı şeffaf plastikten yapılmıştır ve çeşitli renklerde mevcuttur. Fiyatı oldukça makul hatta en ucuzdur. Toptan fiyatları için bize mutlaka ulaşınız.

Modelleri ve örneklerini web sitemizde bulabilirsiniz. Üreticiler arasında Ayreks markası tanınmış bir markadır. Bu yüzden imalatçı firma olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Satış kanalları e-posta, WhatsApp ve telefondur. Satışı sadece eft/havale ödemeleri sonrası yapılmaktadır. Ayreks satıcılar arasında saygın bir konuma sahiptir. Satış noktaları sadece işyerimiz ile sınırlıdır. Kargo ile gönderim de yapılmaktadır. 

Fuarlarda broşür koymak için dergi standı olarak da kullanılmaktır. Üretimi ve paketlemesi itina ile yapılmaktadır.

Bu sektör ülkemizde 20 yıldır vardır. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerimiz de sıklıkla kullanılır. Şirketler arasından size garantili ürünler sunanları tercih etmelisiniz.

Firmalar genellikle merkezi yerlerde bulunmaktadır. Nereden alınır sorusuna gönül rahatlığıyla Ayreks cevabını verebilirsiniz.

Ne kadar sorusuna döviz kurlarındaki sürekli değişmeden dolayı ancak iletişime geçtiğiniz gün cevap verebiliriz. Ücreti konusunda size en iyi fiyatı vereceğimizden kuşkunuz olmasın.Online satış yerine imalat firmalarını tercih etmelisiniz. Hem fiyatı daha uygundur hem de yedek parçaları kolayca tedarik edebilirsiniz.