Masaüstü Broşürlük A4 A5

Masaüstü broşürlük a5 1/3 a4 masaüstü broşür standı mağaza, ofis ve kafe ortamları için harika tanıtım ürünleridir.

Masaüstü Broşürlük Fiyatları

Masaüstü broşürlük fiyatları açısından 2006’dan beri imalat yaptığımızdan ötürü kaliteyi en uygun fiyatla sunan üretici firmayız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Broşürlüklerimizi yüksek kaliteli hammaddelerden imal etmekteyiz.

A5 1/3 A4 Masaüstü Broşür Standı

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatındaki broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

masaüstü broşürlük

Plastik şeffaf masaüstü broşürlük fiyat açısından basit tanıtım açısından en uygunudur. Toptan fiyatlarımız bizde en ucuzdur, mutlaka fiyat isteyiniz.

Modelleri ve örneklerimizi sitemizde bulabilirsiniz. Üreticiler arasında tanınan bir markayız. Bu yüzden imalatçı şirket olarak bizimle iletişime geçiniz.

Satışı sadece eft/havale ödemeleri ile yapılacaktır. Ayreks satıcılar arasında ünlü bir konuma sahiptir. Üretimi ve paketlemesini itina ile yapmaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerimiz de sıklıkla kullanılır. Şirketler arasından size bizim gibi garantili ürünler sunanları tercih etmelisiniz.

Firmalar genellikle merkezi yerlerde bulunmaktadır.