Portatif Broşürlük

Portatif broşürlük broşür standı fuar ortamları için harika sergileme ürünüdür.

Portatif Broşürlük Fiyatları

Portatif broşürlük fiyatları açısından 2006’dan beri imalat yaptığımızdan ötürü kaliteyi en uygun fiyatla sunan üretici firmayız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Broşürlüklerimizi yüksek kaliteli hammaddelerden imal etmekteyiz.

Akordiyon Broşür Standı

Ürünümüz toplanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir. Tüm parçalar birbirine bağlıdır. Ayrıca birleştirmeye gerek yoktur. Özel taşıma çantası fiyata dahildir. 5 adet A4 raf kapasitesi vardır. Tek yönlüdür.

portatif broşürlük

katlanabilir broşürlük

Taşınabilir Portatif Broşürlük

3 adet A4 rafa sahiptir. Gümüş eloksallı alüminyum profilden imal edilmiştir. Sadece rafları demonte olarak paketlenir. Standı kurarken rafları elle yerleştirebilirsiniz. Herhangi bir vidalama işlemi yapmanıza gerek yoktur. 3 mm kalınlığında şeffaf, dayanıklı pleksi raflara sahiptir.


Plastik şeffaf portatif broşürlük fiyat açısından basit tanıtım açısından en uygunudur. Toptan fiyatlarımız bizde en ucuzdur, mutlaka fiyat isteyiniz.

Modelleri ve örneklerimizi sitemizde bulabilirsiniz. Üreticiler arasında tanınan bir markayız. Bu yüzden imalatçı şirket olarak bizimle iletişime geçiniz.

Satışı sadece eft/havale ödemeleri ile yapılacaktır. Ayreks satıcılar arasında ünlü bir konuma sahiptir. Üretimi ve paketlemesini itina ile yapmaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerimiz de sıklıkla kullanılır. Şirketler arasından size bizim gibi garantili ürünler sunanları tercih etmelisiniz.

Firmalar genellikle merkezi yerlerde bulunmaktadır.