Pleksi Broşürlük A4 A5

Ayaklı pleksi broşürlük broşür standı, masaüstü ve duvar tipi pleksi a5 1/3 a4 11×21 11×15 broşürlük mağaza, ofis ve kafe ortamları için çok güzel tanıtım ürünleridir.

Pleksi Broşürlük Broşür Standı Fiyatları

Ayaklı pleksi broşürlük broşür standı fiyatları açısından 2006’dan beri imalat yaptığımızdan ötürü kaliteyi en uygun fiyatla sunan pleksi üreticisi firmayız.

Nasıl fiyat teklifi alırız?

ayreks@ayreks.com veya 05539501146 (WhatsApp) ile ürün isimleri ve miktarlarını bize gönderiniz. Size tüm sipariş bilgilerini içeren indirimli fiyat tekliflerimiz gönderilir.

Fiyatlarınız neden uygundur ve ürün kalitenizi etkiler mi?

Çünkü imalatçı firmayız. Maliyetleri en aza indirme potansiyelimiz bulunmaktadır. Garantimizi etkileyecek düzeyde asla kalitemizi bozmayız. Pleksi broşürlüklerimizi yüksek kaliteli hammaddelerden imal etmekteyiz.

Ayaklı A4 Pleksi Broşürlük Broşür Standı

Ayak bölümü eloksallı alüminyumdan üretilir. Raflar dayanıklı plastik enjeksiyon baskı ile şeffaf pleksi hammaddeden üretilmiştir. Taban boyutları 380×380 mm’dir. Ürün yükseliği 180 cm’dir. Gümüş metal renkli, dayanıklı sac tabana sahiptir. Ürünümüz ayakları ve rafları ile birlikte demonte olarak paketlenmektedir.

6 Adet A4 Pleksi Raflı Broşür Stand
8 Adet A4 Pleksi Raflı Broşür Stand
A4 Pleksi Ayaklı Broşürlük Broşür Standı

Katlanır Akordiyon Broşürlük

Portatif Pleksi Broşürlük

Ürünümüz katlanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir. Tüm parçalar birbirine bağlıdır. Ayrıca birleştirmeye gerek yoktur. Özel taşıma çantası fiyata dahildir.

Diğer üç raflı, ayakları toplanabilir broşür standının fiyatı daha uygundur. Gümüş eloksallı alüminyum profilden imal edilmiştir. Sadece rafları demonte olarak paketlenir. Standı kurarken rafları elle yerleştirebilirsiniz. Herhangi bir vidalama işlemi yapmanıza gerek yoktur. 3 mm kalınlığında şeffaf, dayanıklı pleksi raflara sahiptir.


Ayaklı A4 Pleksi Broşür Stand

25×52 mm. eliptik alüminyum ürün profili kullanılmaktadır. 4mm kalınlığında şeffaf akrilik raf kullanılmıştır. 320×245 mm. boyutunda sac taban vardır. Yüksekliği pleksi raf olmadan 780 mm’dir.

A4 Broşür Stand

pleksi broşürlük

Masaüstü Pleksi Broşürlük

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatındaki broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.


Duvara Asılı Pleksi Broşür Stand

A4, A5 ve 1/3 A4 ebatındaki broşürlerinizi dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Şeffaf, sağlam ve kullanımı kolaydır.

duvar stand

etiketlik 1

L Tipi Pleksi Etiketlik

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki broşürünüze uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.


T Tipi Pleksi Etiketlik

A4, A5, 11×21 ve 11×15 ebatındaki broşürünüze uygun olarak hem dikey hem de yatay üretilebilir. Özel ölçüler için de fiyat isteyiniz. Şeffaf, dayanıklı ve kullanımı kolaydır.

etiketlik 2

Pleksi broşürlük, pazarlama materyallerinizi hem profesyonel hem de okunması kolay bir şekilde sergilemek için mükemmeldir. Dayanıklı şeffaf plastikten yapılmıştır ve çeşitli renklerde mevcuttur. Fiyatı oldukça makul hatta en ucuzdur. Toptan fiyatları için bize mutlaka ulaşınız.

Modelleri ve örneklerini web sitemizde bulabilirsiniz. Üreticiler arasında Ayreks markası tanınmış bir markadır. Bu yüzden imalatçı firma olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Satış kanalları e-posta, WhatsApp ve telefondur. Satışı sadece eft/havale ödemeleri sonrası yapılmaktadır. Ayreks satıcılar arasında saygın bir konuma sahiptir. Satış noktaları sadece işyerimiz ile sınırlıdır. Kargo ile gönderim de yapılmaktadır. 

Fuarlarda broşür koymak için dergi standı olarak da kullanılmaktır. Üretimi ve paketlemesi itina ile yapılmaktadır.

Bu sektör ülkemizde 20 yıldır vardır. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerimiz de sıklıkla kullanılır. Şirketler arasından size garantili ürünler sunanları tercih etmelisiniz.

Firmalar genellikle merkezi yerlerde bulunmaktadır. Nereden alınır sorusuna gönül rahatlığıyla Ayreks cevabını verebilirsiniz.

Ne kadar sorusuna döviz kurlarındaki sürekli değişmeden dolayı ancak iletişime geçtiğiniz gün cevap verebiliriz. Ücreti konusunda size en iyi fiyatı vereceğimizden kuşkunuz olmasın.Online satış yerine imalat firmalarını tercih etmelisiniz. Hem fiyatı daha uygundur hem de yedek parçaları kolayca tedarik edebilirsiniz.